Zpet

The Sleeper.... strojový mechanický překlad.

Co je toto tajemství, které okolo toho malého ale úcinného vraha??? To je nemilovaný, prakticky neznámý a <unappreciated> - 22 WMR s okrajovým zápalem!

Je to nekde mezitím hyperaktivní 22 Rimfires a 22 Hornet...ale blizší k Hornet.

Já jsem vzal mnozství kojotu s touto municí, dríve nez to stalo se tak drahé a tvrdé dostat. Málo 40 grain kulicka vzdy drzela pohromade dobre a obvykle expandoval k asi 35 kalibru v tkáni plíce.

Winchester-ova munice byla nejprve na trhu, prinesený vnejší v pozdním 1950s kdyz oni vyvinuli nábojnice a to bylo laborované pro puškovou délku nábojnice tak prach je pomalé pálení type...Ruger následovaného s jejich jediným šestkovým krátké zbrane, který je komorovaná pro nové "kolo". Já jsem necekal já jsem mel hríbe 22 RF jednorázová akce, kterou já jsem otevrel pro nové "kolo" v 1960. CCI mnozství roku pozdnejších vystoupilo s jejich 22 magRF munice a to bylo nalozené pro krátká zbran náboj s rychleji horícím prachem.

Já vím to protoze záda pak Winchester munice by dávala vyšší rychlosti v puškách pak CCI, ale CCI munice by dala lepší rychlosti v krátké zbrane pak Winchester...it musely být horící rychlost prachu. Samozrejme všechny veci mení se, prach v WW a CCI munice dnes, vypadá, ze je same....and dnes my máme bájecný výber s okrajovým zápalem casopisu munice na trhu. Spolecnosti jako Federal a Eagle také zareagoval k trhu.

Kruty mají extrémne tuhá pera a brka v jejich krídlech, která kryjí jejich tela dobre kdyz jsou na zemi nebo na stromech. Ano, byli chránení, ale to byl problém. Oni rostli v císlech kde oni stali se škudci. Kdyz znacné mnozství jich hraduje na vaší farme na stromech a oni udelají strašný neporádek z stromu a zemi kolem nich. Chrání se tím, ze zvrací na jejich neprátelích. A oni delají to kazdému. Potrebujete mít polovinu z vašich stavěcích psů slepých, protoze prošli pod jejich stromem?. Jejich zaludecní kyselina je velmi silná. A vy príliš, by odehnal je vaše vlastnost. My jsme meli dva typy ve Virginia v 70s...s rudými a cernými hlavámi. Cerné hlavy byly na vrcholu retezu nebo tak nejak to seemed...they bylo obecne vetší a melo nejvyšší bidélka v stromech. Standardni 22 LR nedelal svoji práci práci - tuzí ptáci.

Guinea Hens je nejlepší hlídací psi pro hluk vy muzete mít na farme. Oni jsou príroda, která s hlasitá ústa. Já znamenám, ze oni opravdu <squawk> a témer kricet kdyz nekdo jde blízko jejich klece. Mnohem méne pronásleduje. A v casném 1970s, který s presne co stalo se. Já jsem mel balík peti psu vstoupit do kurete a guineje klece prítele já jsem navštevoval. Pouzívání dlouhého náboj S&W 22 WMR mod.48 a Winchester dutina zamerí munici já jsem zabil všechny pět s pěti ranami na vzdálenost 5 k 6 yardum. Oni vázili od 25 <lbs> do 50 <lbs> na váhu jestlize si pamatuji, úcinek, který já jsem videl ten den byl jako od ráze 9 mm. Velmi viditelný a pozoruhodný.

V mých dnech v federální sluzbe mnozství našich agentu nesených dva strílel <derringers> do 22 WMR behem tajných operací kde zbran <couldn> t jsou videny. Velmi malý a snadne skrytý , ale presto presnost jestlize hit s výstrelem od jednoho. Já jsem vypaloval jednoho ve vzduchu jedna temná noc v New York meste, získat pozornost mé zálohy officers....they ríkal, ze to vypadalo jako elektrické spolecnostní rozsvícení noci! Behem 1980s nekolik soudních lékaru reklo nás natácení pro streva s 22 mag...that to by slozilo nejvetšího špatného cloveka up...or prinejmenším zpomalují jej znacne. Ta rada byla následovaný a dokázaný být velmi pravdivý v nekolik odkrýt strelby.....

A pred nekolik roky já jsem mel mladého dospelého muzského vytáhnout nuz na mne behem zatknout. Já jsem dal cenich z AMT k jeho kolenu a vypaloval varující výstrel. On slozil se a poskytnout podlahu, která ceká na <medicos> prijít, plác pro jeho momma...big špatného šviháka ze on byl. Kdyz on dostane se z zarízení oddaných jemu státem, já oblecu si t myslet si, ze on bude delat nejaké dlouho nozní závody.

"Kolo" není opravdová <self> obrana nábojnice, ale v pravém míste to bude zpomalovat útocníka way...way down....in 1983 my jsme vzali hovor kde mladá vojenská domovní manzelka s dítetem, s jejím manzelem pryc u letecké základny, strílel zlodeje, který vnikl do jejího domova. Ona vrhla jej na across-the-room rozsah. Ona mela Ruger jediná šestka 22 RF WMR. Její manzel ucil ji usilovat o tretí tlacítko dole na muzi zásah cíl. A ona delala, ale je strašný ona zivobytí strílející az do zbrane bylo prázdné. Všechny kulicky vystoupily v tri palec nebo tak nejak vzor od <perp> s zád a to vypadalo jako východ z.410 brokovnice náklad. Zbytecný ríkat, ze ona delala to všichni presne spraví, a on ne déle terorizuje mladé zeny.

Jako kdyz já jsem ríkal hodne blizší k 22 Hornet u moci pak 22 s okrajovým zápalem. Normálne to je ríkal, ze krátká zbran v tomto kalibru nesl sílu hyperaktivní rychlosti 22 s okrajovým zápalem od pušky. But I myslí si, ze to s stávkující síla je ješte více nez that...you musí vypadat blízko u kulicek v 22 magRF munice ocenovat co já pokusím se zprostredkovat. A kulicka je klíc k úspechu pouzívání této munice na dokonce malé hre zvírata rády <coyotes>.

First...in trvat pet roku nebo tak nejak nekolik spolecností zacalo nacíst opravdové <varmint> kulicky v tomto kolu. CCI jak obvyklý odstartoval to s jejich MAXI nákladem v dutém bodu pro havet prvotrídní cíle. Ta munice procházela nekolik vymení se trvat málo roku, a dnes to je nazvané MAXI casopis s TNT HP špickou. Dutý bod, který je tak dutý vy muzete vypadat hlubocí do toho, 30 grain na váhu pres velmi jemný nahnedlý / šedý mícový prach z 7 a 1 grain. To provozuje témer 1500 <fps> od muj 6 palce AMT a 2121 <fps> od muj Henry. To delalo velmi velkou kouli per ven z lámaného jazyka, který delal mému brodu Ranger terc pro jeho bombardující behy. Toto je <varmint> kulicka cistý a jednoduchý. To s ne pro ukládající malé jedení herního masa. Ledaze vy máte rádi smíšený gril celého zvírete....

CCI s starší MAX-V dutý poukázal, ze munice je ruzná v nekolik zvyklostech. To je nalozené v niklových prípadech kde TNT látka je v medi / mosaz. Kulicka v staré munici má pás u ramena, které je.224 a TNT je.223. Tak vy potrebujete snazit se a vidíte, ze který je presnejší v vaší zbrani. Také staré kulickové <doesn> t mají jak hluboce dutý bod, nebo jak široký otevrení. To bylo predstíral, ze jde hlubší a ne expandovat jak postit se jako ten nový. Oni oba mají stejný prach a mnozství, oni oba <concaved> dolní cásti. Starší munice v mých zbraních dává lehce lepší presnost. Ale to je hlupák picking...and vedle 22s dokonce casopisu presvedcování být notoricky známý pro <liking> ceho munice, kterou oni mají rádi. Dva stejných zbraní pravých mimo linku spolu by mohl mít kompletne ruzné príchute v munici pro accuracy...very obycejný s 22s.

Winchester má docela novou munici out...called VARMINT LOAD...it je. To s 34 grain kulicka pres co vypadá, ze je presne stejný prach a váha poplatku jak CCIs. Kulicka rozhodne pláštová, ne pozlacený, s malým dutým bodem, byt umístený a.224 na velikost. U nosu pro kolem 1/16 dole být rezy k pomocné expanzi. Toto je velmi jemne vyrobená kulicka a presnost od mých testovacích zbraní byla vzdy blízit se k palci u 25 yardu od handguns...and prekvapujíce 1 a 1 u 100 yardu od Winchester 9422M. To s oznacený <varmint> na box...but já jsem vzal <coyotes> s tímto munice a kulicka na postranních výstrelech vzdy delá to do opaku, který lung...giving vynikající škodu a rychlou smrt <koyote> s postranními výstrely. Tento ne jen havet bullet...it vezme velkou malou hru s umístenými výstrely.

Ackoli rychlost není jak vysoko jako CCI MAXI náklady, Winchester je spolehlivý všichni kolem nactou od pušky pro malou hru. Já ješte <wouldn> t strílejí veverku s tím, protoze to by znicilo nejaké jedící maso. Ledaze já jsem mel mrtvý hlavní výstrel. Já oblecu si t jíst vevercí uši....

Federal je v hre také s 50 grain a 32 grain nabídka. 50 grain je pro vetší zvírata ale rychlost je dole. Záda v 1980s Dick Casull navrzený z 454 svobody zbrojní krátká zbran vyvíjel se plne automatický 22 magnumRF strojní puška a 50 grain munice byla rozvinutá pro to. Já jsem porazil nekolik <yotes> a nekolik divokých psu s tím. A to je hojnost úcinná, a já mohu doporucit to pro vetší zvírata. Ne, ne jelen. Ackoli já jsem delal to s souborovými hlavními výstrely.

Já jsem šel lov s Jim Taylor jeden rok, ale jelen nespolupracoval. Já jsem šel domu bez. The Kelly s potreboval maso ten rok jak já pamatuji si, a já jsem šel s mou manzelkou v nekterých drevených losech za naším domem v Tucson s daleká východní strana. Velký lupen dostal se z drhnout stromy a jen díval se zpet podívá se na nás. Já jsem mel hríbe klon v 22 velké láhvi s mnou, s Winchester s 40 grain duté body. Já jsem dal jedno "kolo" pravé za jeho uchem u 20 yardu a malá kulicka vystoupila z druhé strany jeho hlavy, braní dobré cásti lebky s tím. Elmer Keith ríkal jednou... Nekdy vy musíte delat s, co vy musíte delat s.

22 magnumRF ven z dlouhého náboj nasty...no zálezitost typ munice. Kdyz vy tlacíte 32 k 40 grain kulicka u 2000 <fps> plusové veci jdou do prihodit se cíli kdyz hit. S ne skutecne ucouvnout vy muzete videt zvíre kdyz hit....on znacná zvírata pro "kolo" rády <coyotes>, vy budete videt reaction...a skok, váhat, trhnout, something....and jestlize to s plíci strílenou on bude klesat docela rychle, obvykle uvnitr 100 nebo méne yardu. Samozrejme hlava nebo páterové natácení zaznamená jej okamzite. Menší zvírata jako havet jen vybouchnou. Dobrý zásah jihozápadní zvedákoví králíci jsou tuhý animals....I prestal strílet je s pravidelným 22s. To jen <wasn> t férový k animals...they by utekl a die...or <coyote> by sledoval a pribíjel je. Ale 22 magRF porazí je velmi dobre, s dobrou strelbou samozrejme.

Winchester s 9422M v XTR <leveraction> je dobrý borec. Já miluji malý rifle..it' s presnost je více nez prijatelný, a to má návnadu dreveného koure a starých casu o tom. Henry Rifle spolecnost vydala novou sérii 22s a 22 MagRFs. <ones> já jsem videl být velmi hezký, dobrý dívající se a drevo pro 22 pušky je nádherné. Cena je rozumná a presnost je tam také. Ruger, Remington, BRNO všichni delají automatické v této rázi. Já jsem nemel prílezitost presto pokusit se them...but já jsem vsadil se tam být velmi dobrý. Pro ty to rádi <autoloaders>, vy byste meli dát jim zkoušku. Marlin samozrejme delá pokutovat 22 magRFs v mnozství pušek a má zaslouzil si povest presnosti.

Pokud jde o handguns....wow tak mnoho. Ale <ones> já mám rád nejlépe být AMTs v 6 a 4 1, S&W' s <mod> 48 je vrchol linky a tezký tlouct. Ruger s jednorázové akce pricházejí mnozství modelu a types....Colt delalo mnozství 22 casopisu na jejich velkém rámu 357 casopisu handguns...but upustilo všechny modely. Já jsem jednou otevrel hríbe dvojitá akce 22 RF Diamondback k 22 magRF....what strelec, který byl. S&W má výstrojové zbrane v rázi....Ruger', který s dvojitou akci 22/101 já myslím byl nabídnutý v <rázi> u jednoho time...if vy muzete t najít jednoho, málo 22 by byl snadný <rechamber>.

 

Zpet Nahoru